Čas na serveru 10:23:51

Jaroslav Štika
Bubenice I.

Id: 1734

Bubenice I.

  •  / Bubenice I. / Jaroslav Štika

kombinovaná technika/papír, velikost kresby 56,5 x 38,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, rámováno, prach pod sklem, původní stav

zobrazeno: 3085x

Vyvolávací cena:
800