Čas na serveru 15:24:09

Jaroslav Štika
Bubenice II.

Id: 1775

Bubenice II.

  •  / Bubenice II. / Jaroslav Štika

kombinovaná technika/papír, rozměr kresby 54,5 x 37,5 cm, signováno monogramem vlevo dole, zaskleno, rámováno, prach pod sklem, původní stav

zobrazeno: 2170x

Vyvolávací cena:
800