Čas na serveru 20:58:43

Jaroslav Štika
Dvojice

Id: 41109

Dvojice

  •  / Dvojice / Jaroslav Štika
  •  / Dvojice / Jaroslav Štika
  •  / Dvojice / Jaroslav Štika

tužka/papír, rozměr ve výřezu 46 x 29 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4182x

Vyvolávací cena:
800

2 400