Čas na serveru 14:22:04

Jaroslav Štika
Dvojice

Id: 53413

Dvojice

  •  / Dvojice / Jaroslav Štika
  •  / Dvojice / Jaroslav Štika
  •  / Dvojice / Jaroslav Štika

kombinovaná technika/papír, velikost kresby 59 x 43 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2719x

Vyvolávací cena:
800

2 100