Čas na serveru 02:25:59

Jaroslav Štika
Krojované děvče

Id: 53414

Krojované děvče

  •  / Krojované děvče / Jaroslav Štika

kombinovaná technika/papír, velikost kresby 59,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1428x

Vyvolávací cena:
800

800

24.11.2016, 22:34:00

24.11.2016 17:08 800 Kč