Čas na serveru 15:51:06

Jaroslav Štika
Milenci

Id: 2341

Milenci

  •  / Milenci / Jaroslav Štika
  •  / Milenci / Jaroslav Štika
  •  / Milenci / Jaroslav Štika

kolorovaná kresba, tužka/papír, velikost kresby 50 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 27, lehce zažloutlý papír, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1544x

Vyvolávací cena:
800

2 900