Čas na serveru 23:55:37

Jaroslav Sůra
Návrh výročního plakátu Artie

Id: 89404

Návrh výročního plakátu Artie

  •  / Návrh výročního plakátu Artie / Jaroslav Sůra

kombinovaná technika/sololit, rozměr 114 x 76,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 72, lokálně poškozená malba viz foto, volně loženo

zobrazeno: 2847x

Vyvolávací cena:

2 100