Čas na serveru 13:17:49

Jaroslav Šváb
Domky u kostela

Id: 44401

Domky u kostela

  •  / Domky u kostela / Jaroslav Šváb

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 80, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1822x

Vyvolávací cena:
500

2 110