Čas na serveru 10:27:49

Jaroslav Švihla
Hnědá pole

Id: 139603

Hnědá pole

  •  / Hnědá pole / Jaroslav Švihla

olej/plátno, rozměr 75 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno, lokálně poškozená malba, oděrky na rámu

zobrazeno: 1790x

Vyvolávací cena:
1 200

2 700