Čas na serveru 10:58:26

Jaroslav Trinkmoc
Břízy na kopci

Id: 2343

Břízy na kopci

  •  / Břízy na kopci / Jaroslav Trinkmoc

olej/karton, rozměr 33 x 23 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1947x

Vyvolávací cena:
500

600