Čas na serveru 04:16:40

Jaroslav Trnka
Jaro v Hostivaři

Id: 57401

Jaro v Hostivaři

  •  / Jaro v Hostivaři / Jaroslav Trnka

tempera/karton, rozměr ve výřezu 30 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 74, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2356x

Vyvolávací cena:
900

900

17.1.2017, 21:18:00

8.12.2016 0:40 900 Kč