Čas na serveru 08:47:39

Jaroslav Trnka
Restaurace pod stromy

Id: 146301

Restaurace pod stromy

  •  / Restaurace pod stromy / Jaroslav Trnka

olej/plátno, rozměr 54 x 65 cm, signováno vpravo dole, olištováno

zobrazeno: 3601x

Vyvolávací cena:
2 200

4 101