Čas na serveru 14:19:55

Jaroslav Tykal
Podzimní nálada

Id: 200601

Podzimní nálada

  •  / Podzimní nálada / Jaroslav Tykal

olej/lepenka, rozměr ve výřezu cca 24 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1778x

Vyvolávací cena:
500

2 600