Čas na serveru 07:58:54

Jaroslav Uiberlay
Stromy

Id: 138

Stromy

  •  / Stromy / Jaroslav Uiberlay

olej/karton, rozměr malby 29,5 x 39,5 cm, signováno LD, datováno 78, zaskleno, nově rámováno

zobrazeno: 3425x

Vyvolávací cena:

4.12.2012, 20:10:00

1.11.2012 22:49 2 500 Kč