Čas na serveru 10:12:13

Jaroslav Veris (Zamazal)
Abstraktní kompozice

Id: 1177

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Jaroslav Veris (Zamazal)

kresba tužkou/papír, velikost kresby 37 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 70, volně loženo v paspartě, papír mírně poškozen viz foto, původní stav

zobrazeno: 1263x

Vyvolávací cena:

1 800

21.7.2014, 21:28:00

21.7.2014 20:47 1 800 Kč