Čas na serveru 20:08:03

Jaroslav Veris (Zamazal)
Tajemství v plném světle

Id: 1223

Tajemství v plném světle

  •  / Tajemství v plném světle / Jaroslav Veris (Zamazal)

kresba tuží/papír, velikost kresby 37 x 24 cm, signováno vpravo i vlevo dole, datováno 64, volně loženo v paspartě, papír mírně poškozen viz foto, původní stav

zobrazeno: 1757x

Vyvolávací cena:

2 800