Čas na serveru 23:58:48

Jaroslav Veris (Zamazal)
Abstraktní kompozice

Id: 1236

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Jaroslav Veris (Zamazal)

olej/karton, rozměr 59 x 47 cm, značeno vpravo dole, rámováno,po

zobrazeno: 1869x

Vyvolávací cena:

23 000