Čas na serveru 13:43:19

Jaroslav Veris (Zamazal)
Abstraktní kompozice

Id: 2221

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Jaroslav Veris (Zamazal)

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 70 x 43 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, novodobě rámováno

zobrazeno: 1940x

Vyvolávací cena:
1 800

10 000