Čas na serveru 01:38:06

Jaroslav Veris (Zamazal)
Abstraktní kompozice

Id: 2407

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Jaroslav Veris (Zamazal)

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 70 x 41 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, novodobě rámováno

zobrazeno: 1302x

Vyvolávací cena:

18 000