Čas na serveru 01:44:52

Jaroslav Veris (Zamazal)
Abstraktní linie

Id: 90202

Abstraktní linie

  •  / Abstraktní linie / Jaroslav Veris (Zamazal)

olej/karton, rozměr 50 x 38 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno

zobrazeno: 1357x

Vyvolávací cena:
2 800

10 000