Čas na serveru 09:41:19

Jaroslav Veris (Zamazal)
Abstraktní malba

Id: 2202

Abstraktní malba

  •  / Abstraktní malba / Jaroslav Veris (Zamazal)

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 50 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, autorsky paspartováno, volně loženo, původní stav

zobrazeno: 2497x

Vyvolávací cena:
2 200

11 000