Čas na serveru 10:15:48

Jaroslav Veris (Zamazal)
Abstraktní tvary

Id: 287101

Abstraktní tvary

  •  / Abstraktní tvary / Jaroslav Veris (Zamazal)

olej/dřevěná deska, rozměr 41 x 25 cm, značeno vpravo dole, datováno 63, rámováno, výborný stav viz foto

zobrazeno: 9481x

Vyvolávací cena:
3 200

105 000

Účastníci: 18

Příhozy: 131