Čas na serveru 15:26:35

Jaroslav Veris (Zamazal)
Akt

Id: 1919

Akt

  •  / Akt / Jaroslav Veris (Zamazal)

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30 x 21 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2095x

Vyvolávací cena: