Čas na serveru 16:14:35

Jaroslav Veris (Zamazal)
Akt

Id: 74201

Akt

  •  / Akt / Jaroslav Veris (Zamazal)

kresba tužkou/papír, velikost listu 50 x 34 cm, signováno vpravo dole, podlepeno lepenkou, list zvlněný, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1183x

Vyvolávací cena:
500