Čas na serveru 00:20:16

Jaroslav Veris (Zamazal)
Antický motiv

Id: 171807

Antický motiv

  •  / Antický motiv / Jaroslav Veris (Zamazal)

olej/plátno, rozměr 45,5 x 62 cm, signováno vpravo dole, na zadní restituční štítky z Národní galerie, oděrky na rámu

zobrazeno: 2127x

Vyvolávací cena:

31 000