Čas na serveru 02:44:15

Jaroslav Veris (Zamazal)
Básnická abstrakce

Id: 30709

Básnická abstrakce

  •  / Básnická abstrakce / Jaroslav Veris (Zamazal)

tuž/papír, rozměr ve výřezu 29 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, papír mírně poškozen, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1332x

Vyvolávací cena:
1 200

4 100