Čas na serveru 11:49:52

Jaroslav Veris (Zamazal)
Básnická abstrakce

Id: 30709

Básnická abstrakce

  •  / Básnická abstrakce / Jaroslav Veris (Zamazal)

tuš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, papír mírně poškozen, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1982x

Vyvolávací cena:
1 200

4 100