Čas na serveru 23:28:55

Jaroslav Veris (Zamazal)
Dívčí akt

Id: 371810

Dívčí akt

  •  / Dívčí akt / Jaroslav Veris (Zamazal)

olej/dřevěná deska, rozměr 47 x 63 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám

zobrazeno: 987x

Vyvolávací cena:
4 800

43 000

Příhozy: 57