Čas na serveru 11:56:20

Jaroslav Veris (Zamazal)
Dívčí akt I.

Id: 182901

Dívčí akt I.

  •  / Dívčí akt I. / Jaroslav Veris (Zamazal)

kresba/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 50,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 33, papír v ploše poškozen hnědými tečkami, autorsky paspartováno, volně loženo, nerámováno, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku

zobrazeno: 416x

Vyvolávací cena:

2 700