Čas na serveru 03:32:33

Jaroslav Veris (Zamazal)
Dívčí akt II.

Id: 182902

Dívčí akt II.

  •  / Dívčí akt II. / Jaroslav Veris (Zamazal)

kresba/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 50 cm, signováno vpravo dole, popsáno a datováno 33, papír v ploše poškozen hnědými tečkami, paspartováno, volně loženo, nerámováno, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku

zobrazeno: 396x

Vyvolávací cena:

2 600