Čas na serveru 00:45:24

Jaroslav Veris (Zamazal)
Dívčí akt III.

Id: 182903

Dívčí akt III.

  •  / Dívčí akt III. / Jaroslav Veris (Zamazal)

kolorovaná kresba/papír, rozměr listu 50 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, papír v ploše poškozen hnědými tečkami, volně loženo, nerámováno, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku

zobrazeno: 429x

Vyvolávací cena:

3 300