Čas na serveru 05:50:17

Jaroslav Veris (Zamazal)
Dívčí akt IV.

Id: 182904

Dívčí akt IV.

  •  / Dívčí akt IV. / Jaroslav Veris (Zamazal)

kresba/papír, rozměr listu 35 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, v ploše papír lokálně poškozen, volně loženo, nerámováno, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku

zobrazeno: 1683x

Vyvolávací cena: