Čas na serveru 14:49:08

Jaroslav Veris (Zamazal)
Dívčí akt V.

Id: 182905

Dívčí akt V.

  •  / Dívčí akt V. / Jaroslav Veris (Zamazal)

kresba/papír, rozměr ve výřezu 50,5 x 36 cm, signováno a popsáno vpravo dole a vpravo nahoře, papír v ploše poškozen hnědými tečkami, paspartováno, lokálně zašpiněná pasparta, volně loženo, nerámováno, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku

zobrazeno: 233x

Vyvolávací cena:

3 100