Čas na serveru 03:02:32

Jaroslav Veris (Zamazal)
Dívka

Id: 74208

Dívka

  •  / Dívka / Jaroslav Veris (Zamazal)

kolorovaná kresba/kombinovaná technika/papír, rozměr 53 x 32 cm, podlepeno lepenkou, signováno vpravo dole, na povrchu hnědé tečky, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1627x

Vyvolávací cena:
800