Čas na serveru 19:30:10

Jaroslav Veris (Zamazal)
Dívka na pohovce

Id: 340501

Dívka na pohovce

  •  / Dívka na pohovce / Jaroslav Veris (Zamazal)

olej/karton, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, v ploše malba poškozená, oděrky na seschlém rámu

zobrazeno: 1555x

Vyvolávací cena:

56 000

Příhozy: 88