Čas na serveru 03:31:09

Jaroslav Veris (Zamazal)
Dívka s cigaretou

Id: 74202

Dívka s cigaretou

  •  / Dívka s cigaretou / Jaroslav Veris (Zamazal)

kolorovaná kresba/papír, signováno vpravo dole, velikost listu 41 x 36,5 cm, mírně poškozeno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 349x

Vyvolávací cena:
500