Čas na serveru 03:08:37

Jaroslav Veris (Zamazal)
Dva světy

Id: 27408

Dva světy

  •  / Dva světy / Jaroslav Veris (Zamazal)

olej/karton, rozměr 70 x 24 cm, signováno vpravo dole, obraz ve výborném stavu, původní rámování

zobrazeno: 1329x

Vyvolávací cena:
2 800

33 500

Příhozy: 70