Čas na serveru 11:25:26

Jaroslav Veris (Zamazal)
Kompozice

Id: 237010

Kompozice

  •  / Kompozice / Jaroslav Veris (Zamazal)

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 58 x 38 cm, značeno vpravo dole, poškozené paspartování, zaskleno

zobrazeno: 333x

Vyvolávací cena:

2 300