Čas na serveru 01:40:26

Jaroslav Veris (Zamazal)
Kompozice

Id: 12003

Kompozice

  •  / Kompozice / Jaroslav Veris (Zamazal)

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, obraz ve výborném stavu

zobrazeno: 1212x

Vyvolávací cena:
1 800

9 500