Čas na serveru 03:41:38

Jaroslav Veris (Zamazal)
Konec slávy

Id: 69420

Konec slávy

  •  / Konec slávy / Jaroslav Veris (Zamazal)

tužka/papír, velikost listu 50 x 58 cm, signováno vpravo dole, popsáno Paris, levý roh lehce pomačkán, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 925x

Vyvolávací cena:
800

2 200