Čas na serveru 01:21:55

Jaroslav Veris (Zamazal)
Ležící akt

Id: 92406

Ležící akt

  •  / Ležící akt / Jaroslav Veris (Zamazal)

olej/plátno, rozměr 65 x 93 cm, signováno vpravo dole Veris Paris, poškozený rám, obraz v původním stav

zobrazeno: 2643x

Vyvolávací cena:

25 000