Čas na serveru 10:08:46

Jaroslav Veris (Zamazal)
Mlhovina

Id: 69404

Mlhovina

  •  / Mlhovina / Jaroslav Veris (Zamazal)

olej/karton, rozměr 55 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, získáno z pozůstalosti autora

zobrazeno: 1041x

Vyvolávací cena:

10 500