Čas na serveru 11:22:57

Jaroslav Veris (Zamazal)
Modrý tvar

Id: 12002

Modrý tvar

  •  / Modrý tvar / Jaroslav Veris (Zamazal)

olej/karton, rozměr 54 x 40 cm, signováno vpravo dole, původní rámování, obraz ve výborném původním stavu

zobrazeno: 1206x

Vyvolávací cena:
2 200

16 500