Čas na serveru 11:05:50

Jaroslav Veris (Zamazal)
Návrh plakátu

Id: 15902

Návrh plakátu

  •  / Návrh plakátu / Jaroslav Veris (Zamazal)

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 67 x 38 cm, signováno vpravo dole, datováno 1956, vlevo dole popis, paspartováno, zaskleno, oděrky nad rámu, původní stav

zobrazeno: 2040x

Vyvolávací cena:

5 600