Čas na serveru 05:05:32

Jaroslav Veris (Zamazal)
Pařížanka

Id: 182705

Pařížanka

  •  / Pařížanka / Jaroslav Veris (Zamazal)

olej/plátno/karton, rozměr 54 x 41 cm, signováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, nečistoty pod sklem

zobrazeno: 643x

Vyvolávací cena:
2 800

19 500