Čas na serveru 17:50:28

Jaroslav Veris (Zamazal)
Pařížanka

Id: 104105

Pařížanka

  •  / Pařížanka / Jaroslav Veris (Zamazal)

olej/překližka, rozměr 33 x 27 cm, signováno vpravo dole, popis, datováno 29, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 1766x

Vyvolávací cena:

14 500