Čas na serveru 10:36:10

Jaroslav Veris (Zamazal)
Portrét

Id: 64803

Portrét

  •  / Portrét / Jaroslav Veris (Zamazal)

tužka/papír, rozměr ve výřezu 48 x 33 cm, signováno uprostřed dole, poškozena pasparta, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 3109x

Vyvolávací cena:
800