Čas na serveru 14:01:47

Jaroslav Veris (Zamazal)
Portrét

Id: 64803

Portrét

  •  / Portrét / Jaroslav Veris (Zamazal)

tužka/papír, rozměr ve výřezu 48 x 33 cm, signováno uprostřed dole, poškozena pasparta, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 3900x

Vyvolávací cena:
800