Čas na serveru 01:57:27

Jaroslav Veris (Zamazal)
S pudřenkou

Id: 1856

S pudřenkou

  •  / S pudřenkou / Jaroslav Veris (Zamazal)

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30 x 20 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1547x

Vyvolávací cena: