Čas na serveru 12:46:40

Jaroslav Veris (Zamazal)
Sedící akt

Id: 192903

Sedící akt

  •  / Sedící akt / Jaroslav Veris (Zamazal)

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31 x 24 cm, signováno, popsáno včetně věnování a datace ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1089x

Vyvolávací cena:

4 200