Čas na serveru 08:33:12

Jaroslav Veris (Zamazal)
Sedící akt

Id: 192903

Sedící akt

  •  / Sedící akt / Jaroslav Veris (Zamazal)

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31 x 24 cm, signováno, popsáno včetně věnování a datace ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 171x

Vyvolávací cena:

1 700

2019,07-1,15,19,46,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu