Čas na serveru 03:46:22

Jaroslav Veris (Zamazal)
Sedící akt

Id: 111813

Sedící akt

  •  / Sedící akt / Jaroslav Veris (Zamazal)

kombinovaná technika/papír, rozměr 52 x 39 cm, signováno vpravo dole, lokálně pomačkaný papír, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 936x

Vyvolávací cena:

4 900