Čas na serveru 15:30:51

Znalec na telefonu 602 308 275

Jaroslav Veris (Zamazal)
Španělka

Id: 17108

Španělka

  •  / Španělka / Jaroslav Veris (Zamazal)

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 36 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, rámováno, zaskleno, obraz i rám původním stavu

zobrazeno: 2019x

Vyvolávací cena:
1 800

24 000